fbpx

Svadobný fotograf či krásna lokalita na fotenie? Poradíme Vám, kde ich nájdete.

Neviete sa rozhodnúť, ktorý svadobný fotograf je ten správny alebo kde vo Vašom okolí je to najkrajšie romantické miesto, aby Vaše fotografie vyzerali ako z rozprávky? Svadobné koláče zjete, tortu rozkrájate, víno vypijete, ale všetko zostane na zázname a svadobných fotografiách. Preto je výber svadobného kameramana a fotografa jedným z najdôležitejších rozhodnutí pri plánovaní svadby

Romantické zábery či zábery v meste? Prísne zapnuté sako, alebo nedbalo pohodené v tráve? Túto dilemu nechajte na skúseného svadobného fotografa, ktorý po rozhovore s vami dokáže vybrať lokácie, kde by ste sa cítili príjemne, a teda svadobné fotografie by v tom prípade boli originálne a vy na nich autentickí.

Svadobný fotograf s kvalitným portfóliom určite nesklame.

Každý profesionálny svadobný fotograf má v dnešnej dobe nejaké online portfólio, kde si môžete pozrieť jeho predošlé práce a porovnať jeho kvality s inými fotografmi. V prvom rade si pozrite doterajšiu tvorbu svadobného fotografa, ktorá je dostupná na internete, ako aj na jeho webových stránkach. Dáte na prvý pocit alebo chcete poznať aj technické detaily? To je na vašom rozhodnutí.

YoursDay fotografia detaily svadobný fotograf

Hudba a najkrajšie zábery zo svadby by mali prerozprávať príbeh. Príbeh lásky ako aj vznikajúcej mladej rodiny. Preto je kvalitný svadobný fotograf či kameraman zároveň aj dobrým režisérom, vedomým si, že výber rôznych uhlov pohľadu a dobrý strih, môžu svadobný záznam posunúť o level vyššie. Svadobný film by nemal nudiť, mal by byť prekvapením nielen pre priateľov, ktorým sa ním budete chcieť pochváliť, ale aj pre samotných aktérov svadby. V uponáhľanej dobe nikto nebude mať čas ani chuť pozerať niekoľkohodinové videozáznamy zo svadby. Kvalitný svadobný film sa minutážou zmestí do hodiny, pretože vybrať podstatu a zostrihať film je ďalším ukazovateľom kvality špičkového svadobného kameramana.


Necítite sa pred kamerou uvoľnene, máte strach z toho, že sa na vás díva oko kamery? Nie ste jediní. Preto je veľmi dôležité, aby ste si so svadobným kameramanom ľudsky sadli, boli si vzájomne sympatickí a rozumeli si v zásadných veciach.

Vybrali ste si partnera na celý život. Veríme, že výber bol správny. Vyberte si dobre aj kvalitného kreatívneho svadobného kameramana a fotografa, aby ste mali ten najkrajší dôkaz jedného z najdôležitejších dní vo vašom živote. Vyberte si dobre!

Prečítajte si...

Viete si správne vybrať svadobného fotografa?

Svadba patrí k tým najkrajším dňom v živote a či už od nej uplynie pár mesiacov alebo niekoľko rokov, vždy na ňu budete s láskou spomínať. Aby snímky stáli za to a vyvolávali vo vás pekné spomienky, nesmiete podceniť voľbu svadobného fotografa.