fbpx

#yoursday

FOTO    VIDEO    KONTAKT

 

stužkové slávnosti

foto & video

Navždy sa zachová v pamäti stužková 🙂 

Na symbolický vstup do dospelosti každý z nás spomína počas celého života. Ak nechcete nechať nič na náhodu a tento krásny večer mať dokonale zvečnený a prežiť si ho ešte raz pri prezeraní videa a fotografii, ste na správnej adrese. Treba nato vycibrené oko kameramana, šikovnú ruku strihača v postprodukcii a skvelého fotografa. Toto všetko máme a zhmotníme Váš krásny deň v úžasnom videu a fotografiách. 

YoursDay

k vašim službám

Sme slovenská agentúra, ale zákazky riešime aj na rakúskom trhu, kde máme zamestnaného nemecky hovovriaceho človeka. Nemusíte mať teda obavy, na oboch trhoch sa cítime ako doma 🙂

YoursDay

foto & video zo stužkovej slávnosti

Navždy sa zachová v pamäti stužková… Na symbolický vstup do dospelosti každý z nás spomína počas celého života. Ak nechcete nechať nič na náhodu a tento krásny večer mať dokonale zvečnený a prežiť si ho ešte raz pri prezeraní videa a fotografii, ste na správnej adrese. Treba nato vycibrené oko kameramana, šikovnú ruku strihača v postprodukcii a skvelého fotografa. Toto všetko máme a zhmotníme Váš krásny deň v úžasnom videu a fotografiách.

Prečo my?

PROFESIONÁLNY PRÍSTUP

Máme profesionálny, no ľudský prístup. S nami sa vždy dá dohodnúť, žiadna neštandardná požiadavka pre nás neexistuje.

RÝCHLA PRODUKCIA

Pretože vieme dodať výsledok ozaj rýchlo, aby ste so spolužiakmi mohli čo najskôr zdielať tento krásny deň.

VŠETKO POD JEDNOU STRECHOU

Kreatíva, video, fotografovanie, až po prípadný nahovorený text vo videu profesionálnym dabingovým hercom. Zvládneme všetko, čo budete požadovať.

SKÚSENOSTI

Pretože podobných videí a fotografií sme spravili už mnoho.

Ukážky videí

Naše videá zo stužkových slávností:

Kontakt

Napíšte nám, prípadne zavolajte a dohodneme si termín, kde nám poviete o Vašej stužkovej a my spravíme všetko preto, aby ste na tento deň mali nádhernú pamiatku!

KONTAKTUJTE NÁS

Kontakt pre slovenskú produkciu:

info@yoursday.eu

+421 948 355 017

YOURS DAY – SVADOBNÉ FOTO A VIDEO
PROUDLY MADE BY VERTECO